Vítejte na naší stránce   

Vítejte na stránkách, které jsou určeny pro milovníky morčat.Najdete zde spoutu informací okolo morčat a doufám, že zde najdete i odpovědi na otázky se kterými si nevíte rady. Naleznete tu i rubriku o mojich morčatech a fotky.Ať se vám tu líbí a přijďte zase.

Na stránce www.kralici.cz/morcata jsem jako uživatelka Kleopatra17.

Upozornění návštěvníkům

Stránka se teprve rozjíždějí proto zde nenajdete tolik článků. 

Stránky byly založeny 24.12.2010. Své komenty a různé pište do knihy návštěv budu moc ráda.

K 10.6.2011 - koukněte na nové fotky morčíků https://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?mode=prehled&uid=4898

--FOTKA PRÁZDNIN--

Angie (*28.4.11)

---- !!!!!!VRH A!!!!!! ----

*29.4.2011

* 3 miminka

..:: OBLÍBENÉ::..

www.wickymorce.blog.cz

www.smorce.webnode.cz

www.misinovadenisa.sblog.cz

www.ruze-01.webnode.cz

www.adelan.webnode.cz

navštivte CHS dole odkaz :)

www.guineasisters.blog.cz 

 

NEZAPOMEŇTE NAVŠTÍVIT RUBRIKU DENÍK

 

Poslední moje aktualizace: 3.5.2011

Pište co chce,co vás zajímá,na co se ptáte,co radíte.

CHS

GuineaSisters | 06.10.2011

Tak co, už ses přihlásila na klubmorcat.cz? To si pak můžeš dělat morčátka s PP.

Naše morčata.

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 11.09.2011

Ahoj.
No současně máme 5morčátek. (Dnes si pro jedno jedeme). Z toho máme 4chovné + máme naši zverimexovou Lorynku. :o) CHS mít nebudeme (alespoň to zatím vůbec neplánujeme), ale Hobby Chov máme. :) I stránky: www.carbonebones.webnode.cz .

Jinak máme v plánu si ještě pořídit samičku, kterou již máme zarezervovanou. Takže na začátek našeho chovu budeme mít 2samnečky a 3samičky + Lorču. Pokud budeme mít někdy další morčátka, tak to budou víceméně mláďata z našich odchovů, které si necháme. ;o)

Malé morčátka..

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 16.08.2011

Jé,děkuji, že jsi si nějaké články přečetla. A děkujeme za držení palečků, ale již je nám to zcela k ničemu.. :( Dneska se kolem 17:00 narodily dvě morčátka a první zemřelo, navíc mu Lory odtrhla pacičky :'( a druhé se narodilo nedonošené. Prostě nevyvinuté oči atp... (Nejhorší zkušenost, kterou jsem kdy dostala). Teď můžeme doufat, že bude Rory v pořádku...

Jinak skvělé, že si zakládáš blogspot. Budu ráda za tu adresu potom. Určitě pak budu psát více komentářů. ;) Jinak pozdravuj morčátka :)*

... :)

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 02.08.2011

Není vůbec zač :)))
Jéé :D Já chci jít také na ekonomické lyceum :o) Akorát v mém okolí jsou soukromé nebo moc daleko (přičemž bych musela být na internátě) a na oboje peníze nejsou... :( Takže si budu muset asi vybrat úplně jinou školu. (A problém je v tom, že nevím jakou).
Každopádně držím štěstí na nové škole :)) Snad to nebude tak strašné...

Morčátka :o)

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 01.08.2011

Angie je nádherná! :o) Tady na té fotce na úvodní stránce je překrásná! Hned bych ji chtěla domů :D Vybrala jsi si dobře ze všech třech :) Avšak ony všecky byly nádherné, takže bych asi nevěděla, kterou si nechat :D :)
A koukala jsem, že všechny maličké morčátka byly samičky. (A teď jsem to četla i v tvém komentáři :D). To musela být radost mít v jednu chvíli tolik samiček doma :D Chudáci kluci :D Tolik samic a jedna hezčí jak druhá... :))
-
:)) I já jsem ráda, že jsem si zase pořídila morčátko. Vypadá to tak, že koncem srpna nebo začátkem září bude mít chudinka malá maličké morčátka. (Přeci jen je ještě mladá na potomky, ale na druhou stranu jsem ráda, že nějaké malé morčátka budou :))..). Zatím se to však neví na 100%. Uvidíme časem... :o)
-
Nedivím se, že by sis chtěla devítku zopakovat.. Netěším se na to loučení.. :( Jinak na jakou střední školu jdeš? Na jaký obor? :) Pokud to tedy není tajné. :D

A co se týče morčátek, těším se až budeš mít další vrh :)) Alespoň budu mít něco nad čem se budu moci rozplývat. :D... Je to krásné, když člověk může odchovat něco tak krásného. Když jsou ty morčátka tak maličké a roztomiloučké.. ♥ :))) To je něco nádherného. Tak ať se morčákům daří a mají se dobře :)))
Zatím ahoj :o)*

Spřátelené blogy

GuineaSisters | 12.07.2011

Máš to tu hezké. Co kdybychom měli spřátelené blogy. Já dám odkaz a popis na tvůj blog a ty obráceně, souhlasíš?
Píše ti CHS GuineaSisters.
guineasisters.blog.cz

komentár

Tutti Frutti - predtým Kajuš:) | 17.06.2011

Až teraz som si všimla komentár z 28.mája(kvetna):
:'(((((((( pamatuju si jak si asi pred 2mi lety ji jeste s lili prihlasovala ke me do miss morce podzimu :(((

to si ty? :)))) bože, ked som odišla z blogu a potom sa zase vrátila či ako to už vobec bolo, strašne ma mrzelo že už si na tom predchadzajucom blogu nebola.:) :D To si pamatám aj ja, ako som ju prihlasovala:( určite sa už má lepšie, mala hrozné bolesti...
Tak som rada že poznám tvoj blog, a vela štastia! ;)

Ahoj :)

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 04.05.2011

Ahoj, ahoj! :) Psala jsem onekdá komentář, ale boužel se neodeslal :(
--
Jinak GRATULUJI k maličkým morčíkům! :) Ať jsou všeci tři prcci zdraví a už se moc těším na fotečky :-) Každopádně musím říct, že se narodili na velice krásné datum (A taky musím připustit, že je to velice magické datum, neboť každý rok se na toto datum něco zajímavého stane :D).
Rozhodně přeju hodně nervů Kleušce s prckama :D A tobě taky :-)
--
Jinak s morčátkama bych to docela ráda ještě zkusila. Ovšem jsou tu takové ty klady a zápory a já nikdy potom nevím, jestly tedy MÁM či NEMÁM. Navíc finační stránka mi to nijak neulehčuje, takže opravdu nevím jak to nakonec všecko dopadne :( Každopádně je možné, dokonce pravděpodobné, že si nějaké to maličké, roztomiloučké morčátko ze zverimexu ještě letos pořídím :-) Stýská se mi po dobách, kdy jsem měla ty svoje dva prcky. Jak řádily,...Jejich první pískání, první moje pohlazení. Ještě teď se mi chce brečet, když si vzpomenu, že jsem je dala pryč a že je už nikdy neuvidím. Rozhodně se mi stýská po každém mém morčátku co jsem měla a stále u mě budou morčátka na prvním místě, protože díky nim, umím všecko co teď umím :D :)*

No nic, nebudu tě zdržovat :) Měj se pěkně, podrb za mě svoje morčičáky a dej pusinku těm maličkým :-* Ahoj! :)*

Hezké stránky

Nikoleta | 21.04.2011

Máš krásá morčátka a pěkné stránky :)

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Vrh A * 28.4.2011