Morčátka :o)

ketsi (wickymorce.blog.cz) | 01.08.2011

Angie je nádherná! :o) Tady na té fotce na úvodní stránce je překrásná! Hned bych ji chtěla domů :D Vybrala jsi si dobře ze všech třech :) Avšak ony všecky byly nádherné, takže bych asi nevěděla, kterou si nechat :D :)
A koukala jsem, že všechny maličké morčátka byly samičky. (A teď jsem to četla i v tvém komentáři :D). To musela být radost mít v jednu chvíli tolik samiček doma :D Chudáci kluci :D Tolik samic a jedna hezčí jak druhá... :))
-
:)) I já jsem ráda, že jsem si zase pořídila morčátko. Vypadá to tak, že koncem srpna nebo začátkem září bude mít chudinka malá maličké morčátka. (Přeci jen je ještě mladá na potomky, ale na druhou stranu jsem ráda, že nějaké malé morčátka budou :))..). Zatím se to však neví na 100%. Uvidíme časem... :o)
-
Nedivím se, že by sis chtěla devítku zopakovat.. Netěším se na to loučení.. :( Jinak na jakou střední školu jdeš? Na jaký obor? :) Pokud to tedy není tajné. :D

A co se týče morčátek, těším se až budeš mít další vrh :)) Alespoň budu mít něco nad čem se budu moci rozplývat. :D... Je to krásné, když člověk může odchovat něco tak krásného. Když jsou ty morčátka tak maličké a roztomiloučké.. ♥ :))) To je něco nádherného. Tak ať se morčákům daří a mají se dobře :)))
Zatím ahoj :o)*

Přidat nový příspěvek